Eesti Русский
Baas Raadi lennuväljal Tellida mäng Kontakt Koostöö pakkumine
Google Grupid
Liitu grupiga Paintball Tartus


Baas Raadi lennuväljalpaintland GPS Asukoha GPS koordinaadid:

kraadid: 58.399036, 26.783853

kraadid, minutid, sekundid:+58° 23' 56.53", +26° 47' 1.87"Kui Te pole veel meie juures käinud, siis kasutage antud kirjeldust.Narva mnt ja Vähi tn ristmik
Te sõidate kesklinnast Narva mnt mööda Raadi pargi suunas kuni Narva mnt ja Vähi tn ristmikuni.

Nüüd on Teil kaks võimalust, et jõuda PaintLand mänguväljakuni.

Esimene võimalus (Narva mnt - maandumisrada) – see on kõige lihtsam viis:


Narva mnt ja Vähi tn ristmik 1. Enne ristmikut valige parem sõidurada, ületage ristmik (pildil on noolega näidatud liikumissuund) ning sõitke otse Narva mnt mööda 900 meetrit.
Sõitke linnapiirist välja ning sõitke otse veel 600 meetrit ringini.

2. Ringil pöörake paremale.
Te näete märki «Tupik», kuid seal ei ole tupikut ning seepärast võite rahulikult edasi sõita.

3. Märk «Läbisõit keelatud» kehtib 19:00-7:00, ning kuna praegu on rohkem kui 7:00 ning vähem, kui 19:00, siis võite rahulikult edasi sõita.
Sõidate 300 meetrit mööda kruusateed ning jõuate endise sõjalennujaama maandumisrajale.

Ärge pöörake paremale, kuna see tee viib autoturule, aga Teie ei soovi praegu sinna sõita.

4. Mööda maandumisrada sõidate otse 1800 meetrit (kiirust üle 90 km/t me ei soovita). Olge tähelepanelikud, kuna seal käivad paraplaneristid, deltaplaneristid ning lennumudelismi harrastajad. Püüdke mitte kahjustada nende varustust.

5. Pöörake paremale ning sõitke 400 meetrit puupalkidest mööda (jälgige tähelepanelikult auke ning plaatide kõrgendusi).

6. Seal, kus maandumisrada ristub ruleerimisteega, vähendage kiirust kuni 20 km/t, sõitke otse veel 300 meetrit, jälgides tähelepanelikult teed.

Ees näete autot (autosid) reklaamiga PAINTLAND ning meid kollastes kohtunike T-särkides. See tähendab, et olete kohale jõudnud.


Teine võimalus (autoturu kaudu) on veidi keerulisem.


Narva mnt ja Vähi tn ristmik 1. Narva mnt ristmikul pöörake paremale (nii, nagu on näidatud pildil) ning sõitke otse. 600 meetri pärast tuleb linnapiiri märk, 300 meetri pärast tuleb ristmik.

2. Pöörake vasakule ning sõitke otse 600 meetrit.

3. Pöörake vasakule ning sõitke 200 meetrit mööda alleed.
Tähelepanu! Autoturu ees on auk, seepärast soovitame kiirust 10 km/t.
Jõudes autoturuni (autoturg jääb vasakule, Liberada paremal) sõitke otse kuni maandumisrajani 800 meetrit.

4. Pöörake paremale ning sõitke otse mööda maandumisrada 1800 meetrit (kiirust üle 90 km/t me ei soovita). Olge tähelepanelikud, kuna seal käivad paraplaneristid, deltaplaneristid ning lennumudelismi harrastajad. Püüdke mitte kahjustada nende varustust.

5. Pöörake paremale ning sõitke 400 meetrit puupalkidest mööda (jälgige tähelepanelikult auke ning plaatide kõrgendusi).

6. Seal, kus maandumisrada ristub ruleerimisteega, vähendage kiirust kuni 20 km/t, sõitke otse veel 300 meetrit, jälgides tähelepanelikult teed.

Ees näete autot (autosid) reklaamiga PAINTLAND ning meid kollastes kohtunike T-särkides. See tähendab, et olete kohale jõudnud.Copyright © 2008-2021 by Paintland. Tartu Paintball. Trademark: PAINTLAND®. All rights reserved.